4 spôsoby ako použiť Nechtíkový umývací gél

4 spôsoby ako použiť Nechtíkový umývací gél

Náš umývací gél s obsahom nechtíka sa stal jedným z vašich obľúbených produktov v starostlivosti o vašich najmenších. Má skvelé upokojujúce a vyživujúce účinky. Vedeli ste ale, že umývací gél neslúži len deťom, ale jeho využitie je oveľa širšie? Poďme sa pozrieť na jednotlivé spôsoby využitia nechtíkového umývacieho gélu.

1.STAROSTLIVOSŤ O DETSKÚ POKOŽKU
Vďaka svojim prírodným zložkám sa gél výborne postará o detskú pokožku a zbaví ju všetkých nečistôt. Macerát nechtíka lekárskeho pokožku chráni a vyživuje, zatiaľ čo Bio pupalkový a Bio sezamový olej pokožku zregeneruje.

2.SPRCHOVÝ GÉL
Nechtíkový umývací gél je tiež vhodnou alternatívou namiesto sprchového gélu. Má príjemnú konzistenciu mliečnej emulzie a vďaka svojmu prírodnému zloženiu je vhodný na všetky typy pokožky, aj tú citlivú. Vašu pokožku tak nechá pružnú a jemnú.3.ČISTENIE PLETI
Vďaka svojej konzistencii je vhodný využiť aj na odlíčenie a čistenie pleti. Poskytuje pleti upokojenie, a navyše príjemne vonia po vanilke a nechtíka.

4.INTIMNÁ HYGIENA
Na regeneráciu a ochranu pred podráždením sa hodí umývací gél využiť aj na intímnu hygienu. Šetrne umýva a zaisťuje pocit sviežosti.

Čo viac si priať, ako využiť jeden produkt na niekoľko spôsobov. Vďaka svojmu širokému využitiu a praktickosti by umývací gél nemal chýbať v žiadnej kúpeľni.

Ďalším multifunkčným pomocníkom nielen v starostlivosti o vašu pleť môže byť napríklad naša Bio nechtíková zinková masť, ktorá pokožku upokojí a dodá potrebnú ochranu.