O nás

NÁŠ PRÍBEH 

Značku PURITY VISION  sme založili v roku 2008. Našim cieľom bolo ponúknuť vysoko kvalitné a 100% prírodné produkty za priateľské ceny, aby o svoje zdravie a krásu  mohol dbať opravdu každý. Inšpiráciu sme hľadali pri cestách  po celom svete. Počas cestovania nás najviac zaujali tradičné suroviny a skrášľujúce procedúry, ktoré v sebe nesú odkaz histórie a jedinečnosti každej kultúry. Prežité znalosti  sme následne využili v našej značke, pričom objavovaní krás  celého světa sme doposiaľ zostali verní. Vďaka tomu sme našli a stále nachádzame  veľa priateľov a dodávateľov, ktorí nám pomáhajú prinášať to najlepšie z prírody. 

PÔVOD NAŠÍCH PRODUKTOV 

Aby sme zaistili  vysokú kvalitu naších produktov, pravidelne navštevujeme krajiny, z ktorých suroviny pre naše produkty pochádzajú. Pre dlhodobú spoluprácu sa vždy snažíme nájsť toho najlepšieho dodávateľa. Pokiaľ ho nájdeme, zameriavame sa na vyvinutie takej technológie, ktorá je k surovinám čo najšetrnejšia a vo výslednom produkte zachováva maximum prospešných látok. Spoliehame sa na spojenie najmodernejších technológií a múdrosti prastarých kultúr. Východzie suroviny naších produktov sú zbierané ručne v duchu FairTrade. 

Spoluprácou s jednotlivými farmármi v Ugande, na Filipínskych ostrovoch alebo v Bulharsku pomáhame zvýšiť stabilný príjem sociálne slabším rodinám. Vďaka tomuto férovému jednaniu a dlhodobým vzťahom s farmármi a výrobcami sme získali ako vôbec prvá firma v ČR a SK prísnu certifikáciu Fair for Life. O ďalších získaných certifikátoch  ručiacich za kvalitu všetkých našich výrobkov sa môžete dočítať tu. 

 

PRVÝ PRODUKT 

Našim prvým produktom bol ikonický Bio Panenský Kokosový olej v modrom obale. Tento kokosák máme v ponuke doposiaľ. Zmenilo sa len to, že sa rozrástol o niekoľko balení a variant. Na našom e-shope ho nájdete od veľkosti 100 ml až po úctyhodných 10 l. Vybrať si môžete z klasickej varianty, raw verzie, farmarského  balenia z Filipín alebo môžete siahnuť po dezodorizovanej úprave - pri čistení bol zbavený svojej kokosovej vône a chuti. 

 

EKOLÓGIA A PRÍRODA 

Náš úzky vzťah k prírode a ekológií sa prejavuje nielen pri získavaní surovin, ale i pri výrobe produktov alebo ich predaji. Ekológia je našim životným štylom, ktorý presadzujeme naprieč celou firmou. Produkty sú už od začiatku balené do recyklovatelných obalov, opakovane používame obalový materiál, pri výrobe používame zelenú energiu z obnoviteľných zdrojov a naše výrobky vozíme v automobiloch na CNG. 

Netestujeme na zvieratách a naše produkty neobsahujú žiadne živočišné zložky. Naše výrobky najradšej testujeme sami na sebe, pretože to považujeme za najlepší spôsob preverenia ich kvality. To všetko robíme preto, aby naša značka odrážala hodnoty, v ktoré veríme: ekológiu, kvalitu, férovosť, inováciu a nádej pre Zem a ľudstvo.  

S láskou 

Vladimír a Shanti Lusíkovi, zakladatelia značky PURITY VISION®