Doprava a platobné podmienky

 KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE NAD 60 EUR VÁM PRIBALÍME DARČEK!

Vybrať si môžete hneď z niekoľkých darčekov podľa toho, v akej hodnote si tovar objednáte. Nezabudnite si darček v nákupnom košíku vybrať a zakliknúť. Pokiaľ u nás nakupujete pravidelne, nezúfajte. Darčeky obmieňame, aby na vás vždy čakalo niečo nové a zaujímavé.

 

INFORMÁCIE K PLATBE OBJEDNÁVKY

Ponúkame 4 možnosti platby Vašej objednávky:

  • Ak zvolíte platbu prevodom na účet, dostanete po dokončení objednávky e-mail s pokynmi na platbu. Po jej zadaní trvá bankový prevod väčšinou 1 – 2 pracovné dni.
  • Platbu dobierkou môžete vykonať v hotovosti, alebo kartou priamo doručovateľovi pri prevzatí balíčka. Poplatok za dobierku je 2 EUR.

 

     Kontaktné údaje na spoločnosť comgate: 

         Comgate, a.s. 
         Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
         E-mail: platby-podpora@comgate.cz
         Tel: +420 228 224 267

INFORMÁCIE NA DORUČENIE
Minimálna cena objednávky je 12 EUR. Objednávky nad 50 EUR posielame na Slovensko ZADARMO.

Pre doručenie môžete využiť týchto dopravcov:

  • DPD 
  • GLS 
  • GLS Výdajné miesta 
  • Packeta- doručenie na výdajné miesto


DODACIA LEHOTA
Dodacia lehota tovaru je 2–3 pracovné dni. Pri platbe na dobierku dodacia lehota začína okamžite od uskutočnenia objednávky. Pri ostatných spôsoboch platby dodacia lehota začína po zobrazení platby na našom bankovom účte. Pri expedícii tovaru zo skladu Vám pošleme e-mail, aby ste vedeli, že objednávka už vyrazila za Vami. V období akcií sa môže dodacia lehota málinko predĺžiť. V tomto prípade by Vás naše expedičné oddelenie kontaktovalo. Ďakujeme za zhovievavosť.